Technologia

Panoramiczny rentgen cyfrowy wraz z cefalometrią

Kodak 9000C to jeden z najnowszych i najbardziej zaawansowanychpantomografów na świecie. Cechuje go wysoka jakość wykonywanychzdjęć panoramicznych i cefalometrycznych (bocznych) zębów, jak również niska dawka promieniowania otrzymywana przez pacjenta oraz bardzo łatwa obsługa. Czas wykonania zdjęcia to około 10-15 sekund, w zależności od wybranych opcji. Doskonała, cyfrowa jakość.

 

 

 

 

 

Lampa do wybielania zębów

System Beyond Advanced Zoom jest uważany za jeden z najskuteczniejszych sprzętów stomatologicznych służących do wybielania zębów. Zabieg wykonywany tym urządzeniem jest komfortowy, bezpieczny i efektywny.

 

 

 

 

 

Znieczulenie komputerowe The Wand

The Wand to nowoczesny, sterowany komputerowo system do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. System składa się z małego komputera i specjalnej końcówki, która z wyglądu przypomina długopis (brak podobieństwa do strzykawki). Nie sposób docenić jeszcze jednej zalety The Wand – brak odrętwienia twarzy w czasie znieczulenia.

 

 

 

Profesjonalna sterylizacja

Dezynfekcja i sterylizacja odbywa się w naszym gabinecie przy użyciu myjek ultradźwiękowych, urządzeń do dezynfekcji i konserwacji końcówek orazautoklawów stomatologicznych.